Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-6R8-R
HCM1A2213V2-6R8-R
Part No.:
HCM1A2213V2-6R8-R
Datasheet:
HCM1A2213V2-6R8-R.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 26.5A 3 MOHM SMD