Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-820-R
HCM1A2213V2-820-R
Part No.:
HCM1A2213V2-820-R
Datasheet:
HCM1A2213V2-820-R.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 7A 34.3 MOHM SMD