API Delevan Inc. HF1008-122F
HF1008-122F
Part No.:
HF1008-122F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HF1008-122F.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 320MA 1.45OHM SM