API Delevan Inc. HF1008R-152F
HF1008R-152F
Part No.:
HF1008R-152F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HF1008R-152F.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5OHM SMD