API Delevan Inc. HF1008R-332K
HF1008R-332K
Part No.:
HF1008R-332K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HF1008R-332K.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 280MA 1.9OHM SMD