API Delevan Inc. HRSPD125-103M
HRSPD125-103M
Part No.:
HRSPD125-103M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HRSPD125-103M.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 4A 30 MOHM SMD