API Delevan Inc. HRSPD74-223M
HRSPD74-223M
Part No.:
HRSPD74-223M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HRSPD74-223M.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1.1A 110 MOHM SMD