API Delevan Inc. HRSPD74-352M
HRSPD74-352M
Part No.:
HRSPD74-352M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HRSPD74-352M.pdf
Description:
FIXED IND 3.5UH 2.6A 25 MOHM SMD