API Delevan Inc. HTPT66-103K
HTPT66-103K
Part No.:
HTPT66-103K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
HTPT66-103K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 5.9A 19 MOHM TH