API Delevan Inc. HTPT66-223K
HTPT66-223K
Part No.:
HTPT66-223K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
HTPT66-223K.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH