Vishay Dale IH03BQ151K
IH03BQ151K
Part No.:
IH03BQ151K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal Cylinder
Datasheet:
IH03BQ151K.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 5A 75 MOHM TH