Vishay Dale IH03EB151K
IH03EB151K
Part No.:
IH03EB151K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal Cylinder
Datasheet:
IH03EB151K.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 5A 75 MOHM TH