Vishay Dale IH05EB101K
IH05EB101K
Part No.:
IH05EB101K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal Cylinder
Datasheet:
IH05EB101K.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 7.5A 50 MOHM TH