Vishay Dale IH10BQ680K
IH10BQ680K
Part No.:
IH10BQ680K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal Cylinder
Datasheet:
IH10BQ680K.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 10A 27 MOHM TH