Vishay Dale IH10EB270K
IH10EB270K
Part No.:
IH10EB270K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal Cylinder
Datasheet:
IH10EB270K.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 12.5A 18 MOHM TH