Vishay Dale IH15EB100K
IH15EB100K
Part No.:
IH15EB100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal Cylinder
Datasheet:
IH15EB100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 20A 10 MOHM TH