Vishay Dale IH15EB270K
IH15EB270K
Part No.:
IH15EB270K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal Cylinder
Datasheet:
IH15EB270K.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 16A 15 MOHM TH