Vishay Dale IHB1BV100K
IHB1BV100K
Part No.:
IHB1BV100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB1BV100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 8.2A 10 MOHM TH