Vishay Dale IHB1BV120K
IHB1BV120K
Part No.:
IHB1BV120K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB1BV120K.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 7.8A 11 MOHM TH