Vishay Dale IHB2BV100K
IHB2BV100K
Part No.:
IHB2BV100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB2BV100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 10A 9 MOHM TH