Vishay Dale IHB2BV331K
IHB2BV331K
Part No.:
IHB2BV331K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB2BV331K.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 1.7A 305 MOHM TH