Vishay Dale IHB2EB271K
IHB2EB271K
Part No.:
IHB2EB271K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB2EB271K.pdf
Description:
FIXED IND 270UH 2.1A 213 MOHM TH