Vishay Dale IHB2EB681K
IHB2EB681K
Part No.:
IHB2EB681K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB2EB681K.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 1.5A 430 MOHM TH