Vishay Dale IHB3EB100K
IHB3EB100K
Part No.:
IHB3EB100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB3EB100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 14.4A 6 MOHM TH