Vishay Dale IHB3EB470K
IHB3EB470K
Part No.:
IHB3EB470K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHB3EB470K.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 7.2A 24 MOHM TH