Vishay Dale IHD1BH123L
IHD1BH123L
Part No.:
IHD1BH123L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1BH123L.pdf
Description:
FIXED IND 12MH 100MA 26 OHM TH