Vishay Dale IHD1BH153L
IHD1BH153L
Part No.:
IHD1BH153L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1BH153L.pdf
Description:
FIXED IND 15MH 80MA 36 OHM TH