Vishay Dale IHD1BH183L
IHD1BH183L
Part No.:
IHD1BH183L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1BH183L.pdf
Description:
FIXED IND 18MH 80MA 40 OHM TH