Vishay Dale IHD1EB103L
IHD1EB103L
Part No.:
IHD1EB103L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1EB103L.pdf
Description:
FIXED IND 10MH 100MA 23.4 OHM TH