Vishay Dale IHD1ER3R3L
IHD1ER3R3L
Part No.:
IHD1ER3R3L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1ER3R3L.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 4A 16 MOHM TH