Vishay Dale IHD1ER560L
IHD1ER560L
Part No.:
IHD1ER560L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1ER560L.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 1.4A 130 MOHM TH