Vishay Dale IHD1NA100L
IHD1NA100L
Part No.:
IHD1NA100L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1NA100L.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2.8A 33 MOHM TH