Vishay Dale IHD1NA180L
IHD1NA180L
Part No.:
IHD1NA180L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1NA180L.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 2.4A 44 MOHM TH