Vishay Dale IHD1RR4R7L
IHD1RR4R7L
Part No.:
IHD1RR4R7L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IHD1RR4R7L.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 3.4A 22 MOHM TH