Vishay Dale IHLP6767DZER1R0M11
IHLP6767DZER1R0M11
Part No.:
IHLP6767DZER1R0M11
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHLP6767DZER1R0M11.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 41A 2.05 MOHM SMD