Vishay Dale IHLP6767DZER1R5M01
IHLP6767DZER1R5M01
Part No.:
IHLP6767DZER1R5M01
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHLP6767DZER1R5M01.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 23.5A 4.73 MOHM