Vishay Dale IHLP6767DZER3R3M01
IHLP6767DZER3R3M01
Part No.:
IHLP6767DZER3R3M01
Datasheet:
IHLP6767DZER3R3M01.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 18.5A 9.51 MOHM