Vishay Dale IHLP6767DZER6R8M11
IHLP6767DZER6R8M11
Part No.:
IHLP6767DZER6R8M11
Datasheet:
IHLP6767DZER6R8M11.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 14.5A 13.79 MOHM