Vishay Dale IHLP6767DZER8R2M01
IHLP6767DZER8R2M01
Part No.:
IHLP6767DZER8R2M01
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHLP6767DZER8R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 11.5A 17.6 MOHM