Vishay Dale IHM2EB100K
IHM2EB100K
Part No.:
IHM2EB100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal
Datasheet:
IHM2EB100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 10A 14 MOHM TH