Vishay Dale IHM2EB121K
IHM2EB121K
Part No.:
IHM2EB121K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal
Datasheet:
IHM2EB121K.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 3A 175 MOHM TH