Vishay Dale IHM2PM331K
IHM2PM331K
Part No.:
IHM2PM331K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal
Datasheet:
IHM2PM331K.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 1.7A 510 MOHM TH