Vishay Dale IHSM3825ER151L
IHSM3825ER151L
Part No.:
IHSM3825ER151L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHSM3825ER151L.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 380MA 2.9OHM SMD