Vishay Dale IHSM3825ER181L
IHSM3825ER181L
Part No.:
IHSM3825ER181L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHSM3825ER181L.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 360MA 3.28OHM SM