Vishay Dale IHSM3825ER820L
IHSM3825ER820L
Part No.:
IHSM3825ER820L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHSM3825ER820L.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 560MA 1.24OHM SMD