Vishay Dale IHSM4825ER102L
IHSM4825ER102L
Part No.:
IHSM4825ER102L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHSM4825ER102L.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 240MA 6.9 OHM SMD