Vishay Dale IHSM4825RE681L
IHSM4825RE681L
Part No.:
IHSM4825RE681L
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHSM4825RE681L.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 280MA 4.31OHM SM