Vishay Dale IHTH1125MZEB100M5A
IHTH1125MZEB100M5A
Part No.:
IHTH1125MZEB100M5A
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
IHTH1125MZEB100M5A.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 32A 3.64 MOHM TH