Vishay Dale IHTH1125MZEB1R0M5A
IHTH1125MZEB1R0M5A
Part No.:
IHTH1125MZEB1R0M5A
Datasheet:
IHTH1125MZEB1R0M5A.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 86A 0.48 MOHM TH