Vishay Dale IHTH1125MZEB2R2M5A
IHTH1125MZEB2R2M5A
Part No.:
IHTH1125MZEB2R2M5A
Datasheet:
IHTH1125MZEB2R2M5A.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 71.5A 0.77 MOHM